Co se děje?

Nové kurzy a přednášky

Nové kurzy a přednášky Od září opět nabízíme řadu vzdělávacích kurzů a zajímavých přednášek. Jejich přehled najdete pod odkazem: "Senior klub kurzy":http://www.knihovnamost.cz/text/letosni-kurzy a "Senior klub přednášky":http://www.knihovnamost.cz/text/letosni-akce nebo na "Aktuální přehled akcí":http://www.knihovnamost.cz/aktualni-prehled-akci. Některé vzdělávací kurzy ale nabízíme i pro širokou veřejnost, například léčení bylinkami, trénování paměti nebo dovedných rukou či některé z kurzů angličtiny a francouzštiny. Přihlášky v recepci knihovny, dotazy na: infonada@knihovnamost.cz

Přečíst celý článek »»

Jedovatá Mucha omámila energií

Jedovatá Mucha omámila energií Šokující, jedovatý a vtipný garážový bigbít předvedla v kinosále brněnská kapela Mucha. Její zpěvačka Nikola Muchová doslova omámila publikum svou energií. Fotogalerie uvnitř článku.

Přečíst celý článek »»

Nová služba: Kniha do vlaku

Nová služba: Kniha do vlaku Jako první v kraji jsme na mosteckém nádraží zavedli službu „Kniha do vlaku“. Z regálu si tam kdokoli vybere knížku ke zpříjemnění cestování nebo čekání na vlak. Přečtenou publikaci příležitostně vrátí do police a může si půjčit další. O službu je značný zájem, proto knihy v regálu průběžně doplňujeme. Podrobnosti a fotogalerie uvnitř článku.

Přečíst celý článek »»

Baumrtová zaujala svou skromností

Baumrtová zaujala svou skromností Nejlepší česká plavkyně a nejkrásnější česká sportovkyně pro rok 2015 Simona Baumrtová z Jirkova besedovala s diváky v Expozici starého Mostu. Dotazy se točily kolem jejích sportovních úspěchů a dala nahlédnout i do svého soukromí. Čtyřiadvacetiletá znakařka světové úrovně se publiku představila jako skromná a cílevědomá dívka. Fotogalerie z pořadu uvnitř článku.

Přečíst celý článek »»

Schmitzer hrál, žertoval. A hlavně bavil

Schmitzer hrál, žertoval. A hlavně bavil Sarkasmus i osvěžující humor, ale především lyrické a často nepopsatelné skladby. To bylo vystoupení herce a písničkáře Jiřího Schmitzera v kinosále. A publikum se bavilo. Fotogalerie z recitálu uvnitř článku.

Přečíst celý článek »»

Své turné zakončil Todd Wolfe v Mostě

Své turné zakončil Todd Wolfe v Mostě Turné po Japonsku a Německu přijel do Mostu ukončit jediným koncertem v ČR newyorský kytarový mág Todd Wolfe. Předskokana mu dělal Míra Kuželka s Petr Kalandra Memory Bandem. A diváci v kinosále knihovny si dlouhý hudební večer náležitě užili! Fotogalerie uvnitř článku.

Přečíst celý článek »»

  Městská knihovna Most

  Moskevská 12
   434 01 Most

  IČO: 000 807 13

  automat. ústředna: tel. 476 768 800

   prodlužování výpůjček:
   děti - tel. 476 768 810
   dospělí - tel. 476 768 811
  Měsíční návštěvnost knihovny
  
  prosinec 2015:   5431 návštěvníků
  listopad 2015:   6678 návštěvníků
  říjen 2015:   7846 návštěvníků
  září 2015:   6536 návštěvníků
  srpen 2015:   4613 návštěvníků
  červenec 2015:   3083 návštěvníků
  červen 2015:   6199 návštěvníků
  květen 2015:   6380 návštěvníků
  duben 2015:   7419 návštěvníků